Член Європейської бізнес асоціації

EBA logo

Новини компанiї

12-14 вересня в Оломоуці, Чехія представники нашої компанії брали участь у зустрічі, організованій компанією Астрон. Серед учасників були компанії з Польщі, Білорусі, Румунії, Угорщини, Словенії, Чехії. Кожна з них є партнером-будівельником Астрон в своєму регіоні і має з ним багаторічний досвід співпраці.

Наша компанія отримала статус партнера-будівельника менше року тому і участь в цій зустрічі дозволила перейняти досвід роботи з впровадження на ринок сталевих конструкцій Астрон від компаній, які вже здали в експлуатацію не один об'єкт, змонтований за допомогою цих конструкцій.

У програмі зустрічі учасники відвідали завод Астрон в Пшерові, де випускають сталеві конструкції для перекриттів парковок і різні аксесуари. Також організатори провели презентацію новітніх технологій та конструкторських рішень Астрон.

В кінці напруженого робочого дня для всіх учасників зустрічі був організований майстер клас по грі в гольф, після якого всі мали можливість познайомитися між собою в неформальній обстановці.

Детальний фотозвіт про поїздку буде надано на нашому сайті пізніше.

МНВАП «Авіокон проект» вітає з Днем Будівельника своїх працівників, партнерів, клієнтів та друзів!

Тим, хто будує цей світ, в самому прямому сенсі цього слова, - сьогодні всі побажання і привітання! 
Саме від Вашої праці залежить те, яким буде наше життя через три, п'ять, двадцять років, яким буде наше середовище, оточення і безпека.

Ідіть вперед в своєму впевненому прагненні змінювати на краще це життя, а всі, хто Вас оточує, нехай допомагають і словом, і ділом.

Цікавих об'єктів, гідних винагород і повний вперед!