Член Європейської бізнес асоціації

EBA logo

20160721 142710

На заводі «Консюмерс-Скло-Зоря» (с. Зоря, Рівненська область) запрацювала після реконструкції ще одна піч та нові лінії екстрапрозорого скла. На цей проект представники однієї з провідних виробників скляної тари в Європі – компанія Verallia (Франція) всесвітнього концерну Saint Gobain витратила 12 мільйонів Евро. Основний продукт, який вироблятиметься у печі №2 - преміум тара (скло марки екстра флінт).

IMG 1693

 

Додаткова лінія з виробництва склопродукції дозволить випускати на Рівненщині преміум-склотару для виробників в Україні та в країнах Євросоюзу.

 

 

 

Генеральний підряд по виконанню загальнобудівельних та інженерних робіт в межах  даного проекту із реконструкції виробничих приміщень на підприємстві «Консюмерс-Скло-Зоря» виконувала компанія МНВАП «Авіокон проект»Під час реалізації проекту, який тривав три місяці і був надзвичайно обмежений в часі, успішно  виконано великий комплекс різноманітних робіт по демонтажу існуючих конструктивів, влаштуванню фундаментів, монтажу нових металоконструкцій, сендвічпанелей, стін та покрівлі, влаштування різноманітних інженерних систем, в тому числі монтажу нової світлодіодної системи освітлення виробничої зони в надзвичайно складних стиснених умовах діючого виробництва.

 

IMG 1626

З нагоди відкриття нової виробничої лінії та цеху 21 липня 2016 року відбулось урочисте святкування, участь у якому взяли Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон, представники посольства Німеччини в Україні, генеральний директор ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря» Аксель Гільйото, виконавчий директор підприємства Валентина Пугачпредставники місцевої влади, зокрема Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко та керівництво і працівники заводу, багаточисленні клієнти та партнери, в тому числі будівельники, проектанти, - всі ті, хто приклав значних зусиль для успішного втілення проекту.

IMG 1643

 

Пані Ізабель Дюмон, згідно давньої традиції, стала "хрещеною мамою" нової печі і символічно «розпалила» її величезним сірником. "Мені дуже приємно брати участь в такому заході, - зазначила Пані Посол, - я дуже ціную скло, як найблагородніший матеріал".

 

 

Слід зазначити, що це не остання інвестиція іноземних власників в реконструкцію і розширення виробництва, доведення його до стандартів найвищого європейського рівня. В найближчі чотири роки очікується інвестування ще більш ніж 20 млн Евро, що зробить цей проект найбільшим іноземним вкладом в розвиток Рівненського регіону.

IMG 1624

 

У святкуванні зі сторони МНВАП «Авіокон проект» взяли участь: Олег Чанков - заступник директора з розвитку та Ярослав Мелех – заступник директора по будівництву, безпосередній керівник проектуДля МНВАП «Авіокон проект» це не перший досвід реалізації французьких інвестицій в Україні, зокрема ми працювали з такими інвесторами як G.S.E (Ліон) на проектах по будівництву заводу Філіп Моріс в м. Харкові та логістичного центру RABEN в м. Бровари, з  DANON на молокозаводі в м. Кременчук, довгий період співпрацювали з LAFARGE - Україна на Миколаївському цементному заводі.

 

Щирі слова вдячності на адресу МНВАП «Авіокон проект» від керівників ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря» та провідних технічних спеціалістів за успішне, якісне і головне, своєчасне виконання всього обсягу робіт по проекту, дають надію на можливість подальшої співпраці з таким великим та шановним клієнтом.

IMG 1655

Довідково:

ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря» – лідер із виробництва склотари в Україні, виробничі потужності якого відповідають європейським та міжнародним стандартам. Підприємство належить до групи одного з найбільших світових виробників склотари Verallia, яка є частиною світової корпорації Сен-Гобен.

Підприємство за сучасною технологією виготовляє понад 100 видів склотари для харчової промисловості, що користується високою конкурентоспроможністю. Основними споживачами продукції є загальновизнані торгові марки України «Чумак», «Торчин продукт», «Неміров», «Медофф», «Хлібний дар».

Продукція підприємства поставляється в усі регіони України та 17 країн світу.